FANDOM


1. przy logowaniu nie akceptuje loginu bazik, a nie ma zadnej informacji czy help-a dlaczego, czy to dlugosc slowa, czy zajete, czy co. akurat na jakims innym wiki konto mam, przypomnialem sobie o wielkich literach, iles osob wymieknie i sobie pojdzie nie mogac sie domyslec o co chodzi 2. po co ci blue moj adres email i data urodzenia? co z tym robisz? gdzie jest polityka prywatnosci? czy przechowujesz te dane, czy zgodzilem sie na przetwarzanie moich danych osobowych? 3. loguje sie na strone, chce podyskutowac o samym wiki, i zupelnie nie ma na to miejsca. jest strona ktora edytuje, ale tam info ze zostala skasowana i zebym niezle pomyslal czy chce ja odtworzyc. ja chce bo nie widze innego miejsca i jest up... nachalny, ktos inny po prostu sie podda.


@ad1 i ad2 sprawdze czy to sie da jakoś edytować, ale może by mi być ciężko do tego dojść. Te dane z rejestracji nie idą do mnie, tylko do systemu wikia, ja z tych danych nic nie pozyskuje.

ad3. No masz racje, napisze potem jakiś tekst na głównej i dam tu odnosnik.

@Blue


Uciążliwe i nieczytelne wydają mi się linki w stylu profil gry w serwisie BoardGameGeek, bo zamiast kierować sie na linka musze myśleć, w która połowe trafić. Jak będę szukał BGG, to w odpowiedniej kategorii, teraz jestem zainteresowany daną grą i jej linkami. Niby jest to zgodne z duchem wikizacji, ale w takim razie osobnym linkiem powinno być każde słowo prowadzące do swojej definicji. Czy komuś będzie przeszkadzać zmiana na jednolity link do profilu gry?

@MisterC


Ok, na przyszłość nie będę tak robił. Będzie trzeba też napisać jakiś F.A.Q.,albo inny artykuł w pomocy i w nim m.innymi to uwzględnić.

@Blue


Wstawiam swoją propozycję strony głównej. Zmiana niewielka, ale może ktoś jak wejdzie, to prędzej się zorientuje co ma robić. No i podawanie ludziom jaka jest data uważam za zbędne (dobrze, że nie sięgnęliśmy dna i nie podajemy ludziom jaki jest ich IP ;) ). Jak się nie spodoba, to wiadomo - przywróćcie starą.

@MisterC


Moim zdaniem z tym wielkim napisem to przesada ;p.

@Blue


No to krok w dół ;)

Rozumiem, że z tą pustką na banner nic nie możemy zrobić?

@Mr_C


No raczej nie można nic zrobić z banerem :/. Co do pustki... tam nie ma pustki jak sie ma 1024x768 rozdziałke.

@Blue


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki